Archív aktualit: Vyúčtování dotací programu Individuální projekty 2018

Příjemce je povinen zaslat MŠMT - oddělení institucionální výchovy a prevence vyúčtování dotace na předepsaném formuláři do 15. 2. 2019.

Vyúčtování se vyplňuje POUZE ONLINE na adrese https://is-prevence.msmt.cz.

 

Součástí Závěrečné zprávy a vyúčtování dotace je i vypořádání dotace se státním rozpočtem podle § 75 rozpočtových pravidel a podle vyhlášky č. 435/2017 Sb., o zásadách a lhůtách finančního vypořádání vztahů se státním rozpočtem, státními finančními aktivy a Národním fondem (vyhláška o finančním vypořádání). Znění vyhlášky i potřebné přílohy najdete na těchto stránkách MFČR. Příslušnou přílohu vyplňte a vložte do vyúčtování do kapitoly Přílohy vyúčtování.

Potvrzení správnosti a pravdivosti údajů vyúčtování potvrdíte prostřednictvím šablony čestného prohlášení žadatele k vyúčtování. Tuto šablonu si stáhněte, vyplňte, podepište a naskenovanou ji vložte do vyúčtování do kapitoly Přílohy vyúčtování.

Kompletní návod na zpracování vyúčtování v IS-prevence naleznete na adrese https://is-prevence.msmt.cz.

Upozorňujeme, že nedodržení povinnosti finančního vypořádání v termínu do 15. 2. 2019 je sankcionováno vrácením 100 % výše dotace.

dne 10.1.2019

Registrace do systému

Pokud s Informačním systémem pracujete poprvé, vaše organizace pravděpodobně ještě není v jeho databázi. Musíte se tedy registrovat.

Zaregistrovat se

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli své heslo nebo uživatelské jméno, můžete si je nechat poslat pomocí formuláře pro obnovení.

Obnovení hesla

Přejít do nápovědy