Archív aktualit: Vyhlášení výsledků dotačního řízení ze státního rozpočtu na Realizaci aktivit v oblasti primární prevence rizikového chování na rok 2017 a dotačního programu Bezpečné klima v českých školách na rok 2017

Dne 10. 1. 2017 byly projednány poradou vedení MŠMT návrhy dotační komise MŠMT pro dotační program na Realizaci aktivit v oblasti primární prevence rizikového chování na rok 2017 a dotační program Bezpečné klima v českých školách na rok 2017.

 

Dle metodiky dotačního řízení (viz. Část VIII. Konečná podoba rozpočtu projektu) je nutné, aby žadatelé u projektů, u kterých byla schválena dotace v nižší výši, než byla výše dotace požadovaná, finalizovali a akceptovali konečnou podobu projektu a celkového rozpočtu projektu. Vyplněný formulář konečné podoby projektu a celkového rozpočtu projektu je nutné vložit dle níže uvedeného návodu do elektronického systému v termínu nejpozději do 23. 1. 2017.

Návod na stažení formuláře konečné podoby projektu a celkového rozpočtu projektu a jeho vložení do elektronického systému s využitím MS WORD verze 2013/2016 naleznete zde.

Alternativně můžete použít kancelářský balík LIBREOFFICE (zdarma ke stažení např. na http://www.slunecnice.cz/sw/libreoffice/). Návod najdete v tomto souboru.

 

Pokud žadatel konečnou podobu projektu a celkového rozpočtu projektu ve stanovené lhůtě nepředloží, MŠMT žádost o dotaci z dotačního řízení vyřadí!!!!!!

Přehled podpořených i nepodpořených projektů (žádostí) naleznete pro programy PPRCH zde. a pro programy Bezpečné klima v českých školách zde.

Veškeré dotazy řešte prostřednictvím helpdesku (stejně jako u procesu podávání žádostí). Konzultace po telefonu nebudou žadatelům poskytovány.

dne 11.1.2017

Registrace do systému

Pokud s Informačním systémem pracujete poprvé, vaše organizace pravděpodobně ještě není v jeho databázi. Musíte se tedy registrovat.

Zaregistrovat se

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli své heslo nebo uživatelské jméno, můžete si je nechat poslat pomocí formuláře pro obnovení.

Obnovení hesla

Přejít do nápovědy